3 ürün bulundu
Filtre
Kapat
PARFÜM
3 ürün bulundu
Sırala
Kapat

PARFÜM

Parfümler, bir erkeğin hem günlük hayatta hem de özel zamanlarda şıklığını tamamlayan en önemli aksesuar ürünlerinden biridir. Peşinde bıraktığı silaj etkisi ile ortama adeta imza atan, akılda kalan ve stili tamamlayan kokular, zengin çeşitleri ile farklı zevklere hitap eder. W Collection parfüm ürünleri, hoş kokuları ve yoğun formları ile dikkat çeker. Parfümler, tek olarak veya set halinde satın alınabilir. Koleksiyonda yer alan kokular, farklı zevklere hitap eden çeşitliliktedir.

Her An Yanınızda Olacak Parfümler

W Collection parfüm çeşitlerinde genellikle EDP, yani Eau de Parfume formunu görebilirsiniz. Yoğun parfüm özleri ile kalıcı koku deneyimi sunan ürünler arasında klasikleşen W Collection EDP dikkat çeker. Yenilikçi ve özgür tarzıyla modern şehir erkeklerine hitap eden parfüm, baharatlı kokular arasında kategorize edilebilir. Kokunun içinde pembe greyfurt, kaffir, misket limonu ve zencefil bulunur. Devamında tarçın, pembe biber, okaliptus, karanfil, kaşmir, sedir, amber, tonka fasulyesi, paçuli ve aselbent reçinesi kokuyu tamamlar. Parfümün açılışındaki ferah koku, saatler içinde biraz daha baharatlı ve şekerli bir hal alır ve odunsu izlerle tendeki serüveni sona erer. W Collection imzalı tüm erkek parfümleri modern ve şehirli erkeğin izini sürer. Parfümü hem gündüz hem de gece kullanabilirsiniz. Parfümler, smart ve smart casual stillere rahatlıkla eşlik eder. Saatler boyu süren etki sayesinde gün içinde tekrar tekrar tazelenmesi gerekmez.

Yoğun Koku Deneyimi için Parfüm Setleri

Tek parfümlerin yanı sıra W Collection'da parfüm setlerini de görebilirsiniz. Setlerde duş jeli, losyon, sabun, vücut spreyi, deodorant veya roll on yer alır. Yan ürünler de parfüm gibi giyim ürünleri üzerine değil, direkt tene kullanılır. Yan ürünler, parfüm ile beraber kullanıldığında kokunun etkisini pekiştirir. Özellikle cildi kuru olan kullanıcılardansanız, parfümü sürmeden önce losyon ile teninizi nemlendirerek daha etkili koku deneyimi elde edebilirsiniz. Farklı kokularda deodorant ile beraber kullanılan parfümlerde yan ürünleri tercih etmek net duyum için faydalıdır. Özellikle özel günlerde, hediye olarak alınabilen parfüm setlerinin içeriğinde tıraş losyonları ve krem gibi farklı ürünler de yer alır. Set içerikleri ürüne ve döneme göre farklılaşabilir.Parfüm çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek her an hoş kokunuzla baş döndürebilirsiniz. Akılda kalıcı notaları, dikkat çekici özleri ve uzun süren etkisi ile beğeni kazanan W Collection parfüm ürünleri, EDP, EDT veya EDC formunda veya set halinde sunulur. W Collection parfüm fiyatları, parfüm setinin içeriğine, kokunun içinde yer alan notalara ve kokunun formuna göre değişebilir. W Collection parfümleri ile her an yanınızda olacak, imzanız haline gelecek özel kokuyu bulabilir veya sevdiklerinizi parfüm hediyelerinizle sevindirebilirsiniz.