8 ürün bulundu
Filtre
Kapat
PAPYON
8 ürün bulundu
Sırala
Kapat

PAPYON

17. yüzyıldan bu yana erkek modasının en önemli aksesuarlarından biri olan papyonlar, günümüz modasına elegan bir hava katıyor. W Collection papyon modellerinde bulunan birbirinden şık ve kaliteli papyonlar, karizmatik bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Erkek modasının trendlerini oluşturan W Collection markasının papyon modelleri, smokinlerin vazgeçilmez aksesuarları papyonları olabilecek en şık halleriyle sunarak düğün, davet gibi özel günlerde göz alıcı bir konuk olmanızı ve unutulmaz bir giyim tarzını tamamlamanızı sağlıyor.

Centilmenlerin Aksesuarı: Papyon

Geçmişten günümüze gelen klas moda ikonlarından biri olan papyon, centilmen erkek modasının olmazsa olmazlarının başında geliyor. Özel davetler, resmi yemekler ve en önemlisi düğünlerde erkeklere bambaşka bir hava katan W Collection marka papyon ürünleri ile daha güçlü bir imaj oluşturmanız artık oldukça kolay oluyor. En mutlu gününüz olan düğününüzde size eşlik edecek özel bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz papyonlar, hep kıravat kullanmaktan sıkılan erkekler için de ara ara başvurulabilecek bir alternatif sunuyor.W Collection papyon türleri arasında bulabileceğiniz dar kesim, geniş kesim ve Ceremony smokin papyon modelleri ile her smokine uygun bir papyona sahip olabilirsiniz. Gömlek veya ceket kesimi ve modeline göre karar verebileceğiniz papyon şekilleri ile her seferinde biraz daha farklı bir hava yaratarak minik değişikliklerle giyiminizle oynayabilirsiniz. Papyonunuz, hangi modeli seçerseniz beraberinde tercih edebileceğiniz kol düğmeleri ve mendil gibi diğer aksesuarlarla da harika bir bütünlük oluştururur. W Collection markasına ait ayakkabı modelleri ile de tepeden tırnağa kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz.

Pratik ve Şık Papyonlar

W Collection markasının geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunan papyon modelleri ile şıklığınızı ortaya koyarken beraberlerinde getirdikleri kullanım kolaylığını da yaşamış olacaksınız. W Collection papyon modellerinin arka kısmında yer alan bağlama yerlerinde bulunan takma mekanizması sayesinde giyiminizi zahmetsizce tamamlayabilirsiniz. Sıkıca bağlı kalacak olan papyon, böylece uzun uzun dans ettiğiniz düğünlerde bile mükemmel bir şekilde sabit durmaya devam eder ve takma mekanizmasının küçük olması sayesinde gömlek yakanızın altında kalır.W Collection marka, Ceremony papyon ve saten geniş kesim smokin papyonlar, papyon kuşak set olarak sunuluyor. Farklı çeşitlerdeki papyonlar ile hem ihtiyacınız olan aksesuara hem de size karizma katacak dokunuşa sahip olabilirsiniz. Göz alıcı tasarımları size ulaştıran W Collection marka papyonlar, farklı model ve özelliklerine göre değişen ayrıcalıklı fiyatlarıyla sizi bekliyor.