57 ürün bulundu
Filtre
Kapat
TAKIM ELBİSE
57 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2

TAKIM ELBİSE

W Collection birbirinden farklı kesim, renk ve dokuya sahip takım elbise modelleri ile erkeklerin estetik ve şıklık ihtiyacına yanıt veriyor. Kusursuz bir işçilikle, birinci kalite İtalyan kumaş kullanılarak üretilen tasarımlar modern bir görünüm sunarken konforuyla da kişiye hareket özgürlüğü tanıyor. Takım elbise modelleri klasik kesimlerle olduğu kadar slim fit ve regular fit kalıplarıyla da farklı zevklere hitap ediyor. Ürünler düz renk ya da çizgili, ekoseli, jakarlı olmak üzere çeşitli desenlerde sunuluyor.

Klasik Takım Elbiseler: Maskülen Detayların Özgün Yansıması

Takım elbise seçiminde klasik çizginin dışına çıkmak istemeyen erkekler klasik kalıplara sahip modelleri tercih ediyor. Yüzde 100 yün İtalyan kumaş kullanılarak üretilen tasarımların peak label yaka modelleri öne çıkıyor. Çift yırtmaçlı olan, astarlı ya da yarım astarlı kesimlerle farklılaşan modeller kendinden çizgili kumaşlarıyla son derece modern ve şık bir hava yaratıyor. Bununla birlikte mono yaka tasarımına sahip olan, çift yırtmaçlı klasik takım elbise modelleri de oldukça tercih edilenler arasında. Yün ve pamuklu kumaşın yanında keten kumaşın da kullanıldığı, böylece özgün ve zamansız bir stilin yansıtıldığı takım elbiseler şıklığına özen gösteren erkeklerin tercihi oluyor.W Collection takım elbise modelleri, klasik tasarımlarda yelekli ve yeleksiz olarak iki çeşitte sunuluyor. Dileyenler sadece yelek ile daha sportif bir görünüm yakalarken şıklığını ceket-yelek ikilisinin modası geçmeyen birlikteliğiyle tamamlamak isteyenler takımı bozmuyor. Klasik tasarımlar arasında kruvaze takım elbiseler de düğmeli modelleri sevenlerin tercihi oluyor. Peak label yakalı, tek yırtmaçlı kruvaze modellerde düğme detayları resmiyeti şıklıkla bütünleştiriyor. Klasik takım elbiseler, birbirinden özgün tasarımlara sahip W Collection marka ayakkabı modelleri ile de göz alıcı bir uyum oluşturuyor.

Sportif Takım Elbise Kesimler ile Stil Sahibi Erkekler

Gerek günlük gerek iş hayatında tarzını sportif bir duruşla harmanlamak isteyen erkekler, casual takım elbise modellerini tercih ediyor. Bu modeller arasında en çok tercih edilen tasarımlar, tek düğmeli, yün ve keten kumaş karışımının kullanıldığı çeşitler oluyor. İtalyan tasarımına sahip olan, yenilikçi üretim anlayışıyla üretilen elbiselerin casual kalıpları cep, yaka, etek, manşet ve omuz gibi detaylarla çizgisini yansıtıyor. Şıklıkla beraber konforu da ön planda tutan takım elbiseler, daha çok kendinden çizgili ve ekoseli modelleriyle öne çıkıyor. Altına loafer ayakkabılar, ceket cep bölmesinde W Collection mendil çeşitleriyle zevkli bir uyumun oluşturulduğu W Collection marka takım elbise modelleri sıradanlığın dışına çıkarak kendi tarzını yansıtmak isteyen tüm erkeklerin tercihi oluyor. Birbirinden farklı renk, desen ve kalıplara sahip olan takım elbiselerin fiyatları, kullanılan materyale ve elbisenin tasarımına göre farklılık gösteriyor.