MENDİL

Erkek modası için belirleyici tasarımlar sunan W Collection, birbirinden kaliteli ve şık mendil modelleri sayesinde erkeklerin giyimine farklılık katıyor. Takım elbiselere ve günlük ceketlere uygulanabilen bu şık erkek aksesuarı, W Collection sayesinde erkeklerin hem resmi ortamlarda hem de günlük buluşmalarında vazgeçemeyecekleri bir tasarım haline geliyor. 

İpek Mendil Modelleri ile Ayrıcalığı Yaşayın 

Mendiller, erkek takım elbiselerinin ve hatta günlük blazer ceketlerin vazgeçilmez tamamlayıcı aksesuarlarından birisi olmaya devam ediyor. W koleksiyonunda yer alan benzersiz ve yaratıcı desenlerdeki birbirinden kaliteli mendil modelleri, bu sofistike aksesuar çeşidinin ne kadar yaratıcı bir şekilde kullanılabileceğini kanıtlıyor. W Collection'ın takım elbise modelleri üzerine, kravat ile uyumlu bir şekilde tercih edebileceğiniz erkek mendil modelleri ile kaliteli görünümünüze şıklık katabilirsiniz. Dilerseniz şık smokin modelleri için de tercih edebileceğiniz ipek mendil modellerinde kravatınız ya da papyonunuzdan bağımsız, ancak uyumlu bir desen tercih ederek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Tamamı kaliteli materyallerden üretilen W Collection mendil modelleri; renklerinden dokularına, kenar özelliklerine ve desenlerine kadar pek çok farklılık göstererek şık giyime özen gösteren erkekler için geniş bir ürün skalası sunuyor. Giyiminde daha çok günlük ceketleri tercih eden erkekler içinse keten kumaşlı mendiller sunuluyor. Takım elbiseleri tamamlayacak olan bu aksesuar çeşidinde desen olarak canlılık ve çeşitlilik arayan erkekler için W Collection'da birbirinden güzel ve kaliteli ipek mendil modelleri sunuluyor. Uzun yıllar takım elbiselerinize eşlik edecek ve giyiminizin baş tacı haline gelecek bu aksesuar tasarımlarını isterseniz takım elbisenizle uyumlu isterseniz de şık bir zıtlık oluşturacak şekilde tercih edebilir, giyiminizi bu şık ayrıntı ile taçlandırabilirsiniz. Erkek giyimi için sunduğu her üründe şıklığı ve kaliteyi amaçlayan W Collection mendil modelleri, sunduğu kaliteli ürünleri ile en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 3
208 Ürün