GÖMLEK

Modern erkek giyiminde öncü bir marka olma niteliği taşıyan W Collection, erkek gömlek koleksiyonunda da iddialı bir ürün yelpazesi tasarlıyor. Klasik giyim tercihleriniz için bütünleyici nitelik taşıyan klasik gömlek modelleri, farklı renk ve beden seçenekleri ile satışa sunuluyor. Günlük kullanıma uygun ayrıcalıklı kumaş dokusu, erkek gömlek modellerine yumuşak ve rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Desenli ya da düz renkli gömlek modelleri; Slim Fit, Klasik Kesim ve Custom Fit kesimli tasarımları ile kusursuz bir görünüm kazanıyor. Giyimine özen gösteren erkeklerin beğenisini kazanan W Collection gömlekleri, klasik açık yaka, düğmeli yaka gibi farklı yaka tasarımları ve kol düğmeli modelleri ile öne çıkıyor.

Klasik, sportif ya da günlük kullanım için tercih edebileceğiniz erkek gömlek çeşitlerini W Collection tarafından hazırlanan kravat modelleri ile birlikte rahatlıkla takımlayabilirsiniz. Birbirinden şık desen ve dokuya sahip kravat modelleri, gömlek çeşitleri ile birlikte mükemmel bir uyum sergiliyor. W Collection markalı klasik gömlek modellerini özel günlerinizde markanın tasarımları arasında yer alan papyon çeşitleri ile bir araya getirebilirsiniz. Şık ve seçkin stilinizi yansıtan smokin takım elbiseler ve papyon modelleri, W Collection imzasını taşıyan erkek gömlekleri ile özel günlerinizi daha farklı hale getirmek için kusursuz bir seçenek oluşturuyor. 

Zamansız Şıklığın Anahtar Parçası Gömlek Modelleri ile Büyüleyin

Kusursuz erkek şıklığının tamamlayıcı parçalarından biri olan gömlek modelleri, W Collection ayrıcalığı ile bir araya geldiğinde ortaya zamansız bir şıklık anlayışı çıkıyor. Sportif ya da klasik giyim tarzından vazgeçmek istemeyen erkekler için ayrı ayrı model ve kumaş seçenekleri ile hazırlanmış erkek gömlek modelleri, modanın en trend renklerinden ilham alınarak tasarlanıyor. Spor gömlek modellerinin önde gelen kumaş seçenekleri arasında yer alan keten gömlek çeşitleri; keten, kanvas ve jean pantolonlar başta olmak üzere, tüm pantolon modelleri ile mükemmel bir uyum sağlıyor. 

W Collection tasarımlı erkek gömlekleri, birçok farklı beden ölçüsüne sahip kullanıcı için zengin alternatiflerle satışa sunuluyor. Klasik beyaz gömlek ve mavi gömlek renk çeşitlerinin yanında pastel ve koyu renk tonlarında da farklı ürün alternatifleri bulunuyor. W Collection erkek gömlek koleksiyonundaki pek çok seçkin ürüne kolayca sahip olmak mümkün. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
79 Ürün