72 ürün bulundu
Filtre
Kapat
BLUZ
72 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2

BLUZ

Sade, iddialı ve çarpıcı modelleri ile kadın giyiminin incelikli detaylarını oluşturan W Collection outlet kadın bluz seçkisi, zahmetsiz şıklığın ideâl parçaları arasında yer alıyor. Kolsuz, uzun kol, kısa kol ve ip askılı model alternatifleri ile çeşitlenen tasarım seçkisi, modası hiç geçmeyen desen ve renk yelpazesi ile bir araya geliyor. Pastel tonlardan monokrom renklere kadar her kıyafetin tamamlayıcısı olan tasarımlar hayvan desenleri ve çiçek motifleri ile buluşarak hayal ve gerçek arasında büyülü bir kapı aralıyor. Modaya yön veren trendleri yansıtan koleksiyon ürünleri kendine has çizgisiyle fark yaratıyor. Sezonda yerini sağlamlaştıran ve modanın kalbi olan kadın bluz koleksiyon ürünleri, günün her anında zarif görünmeyi tercih eden kadınlar için özel olarak tasarlanıyor.

Nahif, Elegan ve Sofistike Tasarım Modelleri

Yaratıcı ve zarif duruşunuzu destekleyen güçlü detaylar W Collection outlet kadın bluz modellerinde ön plana çıkıyor. Tasarım seçkisi arasında kendinden kemerli, dantel işlemeli, etek ucu asimetrik tasarım modelleri tüm gözleri üzerinize çekmenize imkân tanıyor. Klasik giyimi sevenler için tasarlanan gömlek modelli kadın bluz ürünleri, W Collection outlet kadın pantolon seçkisi ile takımlanarak şehrin karmaşasına cesurca baş kaldıran bir stile vurgu yapıyor. Otantik, vintage, elegan, retro, sofistike, maskulen...Stil tercihiniz ne olursa olsun W Collection outlet kadın bluz koleksiyon ürünlerinde zevkinize uygun tasarımı bulabilirsiniz.

W Collection Outlet Kadın Bluz Tasarımları

Zahmetsiz şıklığın kod anahtarını yansıtan W Collection outlet kadın bluz modelleri göz alıcı, kusursuz ve konforlu kumaşlarla güçlü bir duruş sergilemenize aracılık ediyor. Dar ve bol kalıp kesim alternatifi sunan tasarım ürünleri ile stilinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. İkonik moda tutkunlarının zevkini yansıtan yakası büzgülü bluz modelleri, size yenilikçi ve zamansız bir moda anlayışının anahtarlarını sunuyor. Yeni normal yaşamın vazgeçilmezi olan kadın yüz aksesuarları ile W Collection bluzlarını takımlayarak daha gösterişli bir şıklığa kavuşabilirsiniz.

Rahatlık ve Zarafeti Bir Araya Getiren Koleksiyon Seçkisi

Yumuşak dokulu kadın bluz seçkisi yüksek bel pantolon ve eteklerle birlikte kullanılarak maskulen bir tarz oluşturuyor. Basic, oversize ve dar kesim kalıpları ile hem sportif hem de elegan duruş sergilemek isteyen kadınlara hitap eden koleksiyon ürünleri eklektik ve minimal detayları bir arada sunuyor. Asimetrik kesime sahip ve hayvan desenlerinin ön planda olduğu tasarımlarla eklektik görünümün altını çizen W Collection outlet kadın bluz seçkisi, her zevke hitap eden koleksiyon ürünleri ile kendinize en çok yakışan modeli bulmanıza olanak tanıyor.