HIRKA / YELEK

Erkek giyiminde kaliteli ve modaya uygun kıyafetler sunan W Collection, erkekleri hırka ve yelek tercihleri konusunda da yalnız bırakmaz. W Collection'ın hırka ve yelek serisi, serin yaz akşamları ya da soğuk kış günleri için vazgeçilmez tasarımlar sunar. Çeşitli renk ve desenlerden oluşan kaliteli hırka ve yelekleri gömleğin üzerine ya da kabanınızın altına giyebilir, şıklığı ve rahatlığı aynı anda yakalayabilirsiniz. Takım elbiseleriniz için W Collection koleksiyonundan düğmeli bir yelek ise tarz sahibi bir görünüm elde etmek için en büyük yardımcınız olacaktır. 

Hırka ve Yelek Modelleri ile Stil Sahibi Takımlamalar Yaratın

İster işiniz dolayısıyla isterseniz sevdiğiniz için giyin; takım elbiseler hayatınızın her döneminde ihtiyaç duyduğunuz kıyafet türlerinden biridir. Takım elbiselerin tamamlayıcı unsurları ise yelekler ve kış aylarına ya da serin günlere uyarlayabileceğiniz hırka modelleridir. W Collection'ın sunduğu düğmeli ya da triko yelek modellerini takım elbisenizin renginden bağımsız olarak kıyafetinize değişik bir tarz katmak için tercih edebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde kendinizi daha sıcak hissetmek için ise W Collection'ın pamuk dokulu rahat yelekleri kurtarıcınız olacaktır. 

Yelekler yalnızca iş hayatının ayrılmaz bir parçası olmakla da kalmaz; günlük hayatta da şıklığı ve rahatlığı yakalamanız için size yardımcı olur. W Collection serisinden bir slim fit jean pantolon ile tercih edebileceğiniz değişik renk ve desendeki hırkalar sayesinde günlük işlerinizi yaparken, arkadaşlarınızla sakin bir akşam yemeğinde ya da rahatlığı sayesinde evde bile kendinizi şık hissedebilirsiniz. Uygun pantolonu ve gömleği seçtikten sonra takımlamanızı şık bir ceket ile tamamlayabilirsiniz. W Collection'ın erkek hırka ve yelek modelleri sayesinde hem iş hayatında hem de günlük yaşamda bir taraftan stil sahibi görünürken diğer taraftan da rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
4 Ürün