{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
37

DIŞ GİYİM

FİLTRELE
35 ürün bulundu
SIRALA

DIŞ GİYİM

Gece ya da gündüz tüm kıyafetlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan ve kadın dış giyim koleksiyonu ile göz dolduran W Collection markası, son derece trend tasarımlardan oluşan bir seçki sunuyor. W Collection'ın dış giyim seçkisinde pardesü ve trençkotların günümüz modasına uyarlanarak yeniden yorumlanışı dikkat çekiyor. Her zamanki net, sade ve çarpıcı çizgisinden ödün vermeyen tasarımların incelikli detayları göze çarpıyor. Klasik kesimlerin yanı sıra spor çizgilere de yer verilen koleksiyonda özellikle pardesü ve trençkotlar dikkat çekiyor. Jean pantolonlar, kalem elbiseler, mini etekler, taytlar hatta dantel bluzlar ve klasik kesim pantolonlar ile tamamlanabilecek bu harika pardesü ve trençkotlar, yeni sezonun en kullanışlı tasarımlarını oluşturuyor. Cep, kemer ve kol detayları ile hareketlendirilen seçkide genellikle ana renkler tercih ediliyor.

Stil Sahibi Kadınlar İçin Fark Yaratan Trençkotlar

Hareketli kolları ve bel bölgesindeki kemeri ile dikkat çeken kadın trençkot modelleri seçkinin öne çıkan ürünlerini oluşturuyor. Kendi kumaşından kemeri ile bütünlüklü bir görünüm kazanan ürünler, özellikle kol ağızlarındaki volanlarıyla farklı bir görünüm yakalıyor. Yırtmaç detayı, kemer tokası ve çift düğmeli kapanışı ile klasik trençkot çizgisine de ufak bir gönderme yapan trençkotlarda, özel elastan karışımı kumaş detayı dikkat çekiyor.

Koleksiyonun en trend tasarımlarından olan kadın kemerli trençkot modelleri ise adeta sokak modasından ilham alıyor ve gömlekler ile kullanıldığında çok şık duruyor. Ancak bu tasarımlarda şaşırtıcı olan, hem şık hem spor hem klasik hem de oversize bir stilde kullanılabilmeleri. Özel kesimli yaka ve kemeri ile birlikte klasik çizgiye yaklaşan modellerin düğmesiz oluşu ürünleri spor bir havaya sokuyor. Kendi kumaşından tokasız kemeri açık bırakıldığında salaş bir görünüme kavuşan trençkotlar, bel oyuntusunu ortaya çıkaracak kadar sıkıldığında ve yakası anvelop olarak kullanıldığında çok daha net ve şık bir görünüm kazanıyor.

Günlük Giyimde Pardesü Şıklığı

