KRAVAT

Erkek giyimine yepyeni bakış açıları kazandıran W Collection, takım elbiselerin vazgeçilmezi kravatlar konusunda da modern erkekleri yalnız bırakmıyor. Takım elbise ve gömlek arasında köprü görevi gören ve bu iki kıyafet tasarımını birbirine bağlayan W Collection kravatları sayesinde görünümünüzü tamamlayabilir, belirgin bir kravat seçimi ile tarzınızı öne çıkaracak bir adım atabilirsiniz. W Collection, geniş ürün yelpazesi ile her duruma uygun kravat modelleri sunuyor.

Sezonun Yeni Kumaş ve Dokularının Kullanıldığı Şık Bir Koleksiyon

Kravat seçerken ilk kıstas kravatın nerede giyileceği oluyor. Resmi bir ortamda bulunacaksanız daha parlak ve klasik desenli kravatlar takım elbisenizle daha iyi uyum sağlıyor. Davetler gibi resmi olmayan ancak yine de kravat gerektiren ortamlar için mat renkte kravatlar tercih edebileceğiniz gibi, doku olarak değişik ürünlere de takımlamanızda yer verebilirsiniz. Etkinliğin resmiyet seviyesi ne olursa olsun; W Collection sizlere tüm ihtiyaçlarınız için her renkte, desende ve dokuda kaliteli ve şık kravatlar sunuyor.  Takım elbise seçiminizden sonra görünümünüze en uygun kravatı geniş ürün yelpazeli W Collection koleksiyonunda bulabilirsiniz. Takım elbise ve buna uygun bir kravattan sonra kol düğmesi, göğüs cebi için ipek bir mendil ya da kemer gibi tamamlayıcı ögelere aksesuar bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Eğer ofis ortamındaysanız koleksiyon içinden mavi ve siyah gibi daha az dikkat çeken ve takım elbiseniz ile uyumlu düz bir kravat görünümünüzü tamamlayacaktır. Gömleğiniz desenli ise karmaşık bir görünüm yaratmaktan kaçınmak için desensiz ve düz bir kravat tercih edebilirsiniz. Resmi olmayan ortamlarda ise kravat seçeneklerine daha renkli ve desenli kravatlar da dâhil oluyor. Omuzlarınızı daha geniş göstermek için koleksiyon içinden daha ince olan slim kravat çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hem sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz hem de özel davetlerde giyebileceğiniz kravatları W Collection ürün seçenekleri arasında bulabilirsiniz.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 3
225 Ürün