1986 ürün bulundu
Filtre
Kapat
OUTLET
1986 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

OUTLET

Modaya yön veren üstün teknolojik üretim anlayışıyla stil sahibi erkeklerin tercihi olan W Collection, outlet modelleri ile erkek giyimini baştan aşağı yeniden tasarlıyor. Kaban ve palto gibi dış giyimden gömlek, triko, takım elbise ve aksesuarlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan W Collection outlet ürünleri, karizmatik ve asil duruşu önemseyen erkeklerin tercihi oluyor.

Modası Geçmeyen Takım Elbise ve Kravatlara W Collection Dokunuşu

Hem iş dünyasında hem özel davet ve organizasyonlarda şıklığını ayrıcalıklı bir dokunuşla taçlandırmak isteyen erkekler,takım elbise modellerini tercih ediyor. Üstün teknolojiyle işlenen ve yün kumaş kullanılarak üretilen slim fit takım elbiseler, mono yaka kesimleri sayesinde klasik çizgiyi modernlikle harmanlıyor. Tam astarlı olan, kusursuz dikiş ve detaylara sahip takım elbise modelleri, her tarza hitap eden farklı renk tonlarıyla sunuluyor.W Collection outlet modelleri arasında kıyafetlerin sofistike tamamlayıcıları aksesuarlar da bulunuyor. Birinci sınıf deri tasarımlı olan, düz ya da örme stillerinin yansıtıldığı kemerler, her takımlamaya uygun çok geniş renk yelpazesiyle önemli dokunuşlar arasında yer alıyor. Takım elbise modellerinin olmazsa olmaz aksesuarı olarak düşünülen kravat çeşitleri ise W Collection farkıyla şıklığa yeni bir boyut kazandırıyor. İpek kravat koleksiyonu, hem gömlek koleksiyonunuz hem takım elbiselerinizle tarzınızın aynası oluyor.

Gömlek ve Pantolon Çeşitlerinde Zengin Renk Yelpazesi

W Collection pantolon tasarımları outlet koleksiyonuna renk katan kategorilerden oluyor. Chino, slim fit, klasik ve jean pantolon çeşitleri her yaş ve tarza hitap ederek birbirinden farklı kalıp ve kumaşlarla çeşitleniyor. Yün kullanılarak üretilen klasik slim fit pantolonlar daha çok iş hayatında, resmi yerlerde erkeklerin modern ve karizmatik eşlikçileri oluyor. Takım elbiselerle estetik bir şekilde uyumlanıyor. Pamuk ve elastan kumaş yapısına sahip chino pantolonlar ise sportif duruşu klasik çizgilerle bütünleyen modellerden. Pamuk ve elastan kumaş karışımlı jean pantolon çeşitleri ise kusursuz kalıplarıyla esnek durarak hem günlük hem de iş hayatının vazgeçilmez parçası oluyor.W Collection outlet modelleri arasında renk ve desen çeşitlilikleriyle öne çıkan bir kategori de erkek gömlek koleksiyonu oluyor. Slim fit, klasik ve custom fit kalıp seçenekleriyle konforlu, esnek bir yapıya sahip olan gömlekler, pamuklu kumaş kullanılarak üretiliyor. Klasik düğmeli yakaları ve ön cep detayları güçlü ve modern bir duruş sunuyor. Kusursuz kesimleriyle estetik ve karizmatik bir görünüm vadeden gömlek çeşitleri, düz tonlarda olduğu kadar kareli, ekoseli, desenli modelleriyle de öne çıkıyor.

Triko ve Dış Giyimde W Collection Outlet Modelleri

W Collection outlet modelleri, V yaka, polo yaka, bisiklet yaka triko çeşitleriyle koleksiyonu zenginleştiriyor. Polyamid, viskoz, yün ve akrilik karışımları kullanılarak üretilen trikolar hem klasik hem de spor ve modern duruşu bir arada sunuyor. Nefes aldıran ve terletmeyen kumaş yapısı, farklı yaka kesimleriyle birleşerek her tarza hitap ediyor. W Collection triko modelleri, jean ya da chino pantolon tarzlarıyla birleşerek çok şık bir takımlama oluşturuyor.W Collection dış giyim kategorisinde ise detay işlemeleri ile modern ve sağlam bir duruş yaratan kaban çeşitleri bulunuyor. Polyester kumaşın hakim olduğu, vücudun ergonomik şekilde hareket edebilmesini sağlayan kesim detayları hareket kısıtlılığının önüne geçiyor. Kullanışlı cep tasarımları, çıkarılabilir kapüşon, kaliteli astar kullanımı gibi öne çıkan özelikler farklı tonlarla birleşince dikkat çekiyor. W Collection kaban fiyatları, ürünlerin modeline, kumaşına ve tasarımına göre değişebiliyor.