PANTOLON

Erkek giyim modasının en önemli parçası olan pantolon çeşitleri, W Collection tarafından zengin bir ürün yelpazesinde hazırlanıyor. Ürünlerin spor ve rahat kalıplarla tasarlanmış olması, günlük ve ofis kıyafeti tercihlerinde ilk sıralarda yer almasını sağlıyor. Erkek pantolon modellerini pamuklu ve jean kumaş olmak üzere, farklı dokulara sahip kumaş çeşitleri arasından tercih edebilirsiniz. Günün moda renklerinden ilham alan geniş renk skalası her zevke uygun zengin bir ürün yelpazesi oluşturuyor. 

W Collection tarafından tasarlanan erkek pantolon çeşitleri; klasik pantolon modelleri, slim-fit ve sportif pantolon modellerinin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan ürün koleksiyonunda yer alıyor. Trend pantolonlar, her yaştan ve üstün beğeniye sahip kullanıcıların zevkine hitap eden nitelikler taşıyor. Tüm W Collection erkek pantolon modellerini markanın zengin seçenekli aksesuar ürünleri ile birlikte kolayca takımlayabilirsiniz. Şık ve zarif bir stil taşıyan pantolon çeşitlerini, erkek ceket modelleri ile bir araya getirerek kusursuz bir bütünlük elde edebilirsiniz. Ayrıca hem jean pantolon modelleri hem de klasik pantolon çeşitleri için kullanabileceğiniz birbirinden özel  farklı kemer modelleri de tarzınızı yansıtmanız için önemli bir avantaj sunuyor. 

Stil Sahibi Erkekler İçin Fark Yaratacak Pantolon Koleksiyonu

Erkek modasına yön veren isimler arasında ilk sıralarda yer alan W Collection markalı ürünler, sağlıklı ve üstün özellikli kumaş tercihleri, kusursuz dikiş ve ince işçilik detaylarıyla göz dolduruyor. Farkını her ayrıntıda hissedebileceğiniz erkek pantolonları, model olarak da günün en trend tasarımlarından oluşuyor. 

Yepyeni bir stil yaratmak isteyen ya da var olan öncü stilini devam ettirmek isteyen erkeklerin giyim tercihlerinde ilk sırada bulunan W Collection pantolon modelleri, farklı renk seçenekleriyle de öne çıkıyor. Jean pantolonlarda göze çarpan mavi, gri, beyaz ve siyah renklerin yanı sıra kumaş pantolon seçeneklerinde pastel tonları ve iddialı renk alternatifleri de ayrıcalıklı bir giyim tarzının imzası haline geliyor.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
42 Ürün