SMOKİN

Mükemmel kalıpları ve İtalyan çizgileriyle klasik ve zamansız şıklığı simgeleyen smokin modelleri, W Collection dünyasında genç profesyonellerle buluşuyor. Özel gün ve davetlerde şıklığınızın altını çizen smokinler, elegan tasarımlarıyla göz dolduruyor.  

Ofiste, toplantıda ya da iş yemeğinde seçkin bir tarza kavuşmanızı sağlayan takım elbise modelleri, işlevsel kullanımları sayesinde gardırobunuzun vazgeçilmezleri arasına yerleşiyor. Düz, çizgili ve ekose desenleriyle dikkat çeken takımlar sizi her mekanda eşsiz bir şıklığa davet ediyor. W Collection'ın özgün yorumuyla bir araya gelen seçenekler, gömlek ve aksesuarlarla zenginleşerek stil sahibi görüntünüzü ön plana çıkarıyor. 

Özel kumaşlarıyla konforlu bir kullanım sunan smokin modelleri; bordo, siyah ve lacivert gibi renk alternatifleriyle her zevke hitap ediyor. Slim ve regular fit kesimleri ile vücudunuza en iyi oturan kalıbı kolayca bulabileceğiniz koleksiyonda düğme, kravat ve cep mendili gibi detaylarla tarzınıza uyarlayabileceğiniz geniş bir ürün seçkisi yer alıyor. Düz renkleriyle yalın bir görüntü sergileyen, desenli modelleriyle ise özgür ve dinamik yorumlar kazanan tasarımlar stilinize ayrıcalıklı bir bakış açısı getiriyor.


W Collection Hayatınızın En Özel Günlerinde Smokin Modelleri ile Yanınızda 

Farklı yaka özellikleriyle benzersiz silüetler yaratan smokin modelleri, katıldığınız tüm organizasyonlarda gözleri üzerinize çeviriyor. Ata yaka beyaz gömleklerle kusursuz takımlamalar oluşturan smokinler, giyiminize karakteristik bir şıklık katıyor. W Collection, modern ve kullanışlı siyah papyon modelleri ile smokininize son dokunuşu yapıyor. Dar ve geniş kesim olmak üzeri iki ayrı modele sahip olan papyonlar stilinize farklılık ve hareket kazandırıyor. Tarzınız rugan smokin ayakkabısı ve ipek mendil gibi aksesuarlarla zengin bir görünüme ulaşıyor. Hayatınızın en özel günlerinde smokin modelleri ile yanınızda olan W Collection, erkek şıklığını yeniden tanımlıyor. Diğerlerinden bir adım önde olmanızı sağlayan birbirinden şık smokinlerle güçlü bir imaj sizi bekliyor.

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
14 Ürün