{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
29

BLUZ

FİLTRELE
39 ürün bulundu
SIRALA
39 ürün bulundu

BLUZ

Daima şık görünmenin yanı sıra konforuna ve rahatlığına önem veren kadınların vazgeçilmezi W Collection bluz modelleri yeni sezonda modern formlarıyla dikkat çekiyor. Gündüzden geceye hemen her tarza eşlik eden bluzlar, bir araya geldikleri parçalar ile karakter kazanarak stil sahibi kadınların şık bir görünüm elde etmelerine yardımcı oluyor. W Collection bluz modelleri, estetik detayları ve modern kesimleriyle dikkat çekiyor. Sezon trendlerine vurgu yapan bluz seçeneklerini; pantolonetekhırka ve ceket gibi çeşitli parçalar ile bir araya getirerek göz alıcı takımlamalar yapabilirsiniz. Bluzlar, üst giyim parçası olarak sade bir şekilde tercih edilebilecekleri gibi, hırka ve ceketlerin içine giyildiklerinde kurumsal bir şıklık yakalamaya da yardımcı oluyor.

Sezon Trendlerini Yansıtan Göz Alıcı Bluz Modelleri

W Collection markalı bluz seçenekleri; yuvarlak yaka, hakim yaka ya da gömlek yaka gibi seçenekleri ile stil sahibi kadınlara sesleniyor. Geniş bir yelpazede sunulan W Collection bluz modelleri; uzun kollu ve kısa kollu olarak ayrılıyor ve farklı parçalar ile takımlanarak özenli bir görünüm elde etmeye imkan tanıyor. Uzun kollu modeller, genellikle çalışan kadınlar için zamansız seçenekler arasında yer alıyor. Zarif ve şık görünmeye yardımcı olan uzun kollu bluz seçenekleri, stil sahibi tasarım detayları ile dikkat çekiyor. Bluzların; kol, yaka ve ön kısımlarında kullanılan çeşitli işlemeler, elegan bir görünüm isteyen kadınların tercihleri arasında. Dantel işlemeleri ve çeşitli desenler kullanılarak zenginleştirilen ürün seçeneklerini özel gün ve organizasyonlarda değerlendirebilirsiniz. W Collection imzalı bluz çeşitleri, doğru takımlama seçenekleri ile birlikte giyildiğinde ön plana çıkıyor ve isteğe bağlı olarak göz alıcı aksesuarlar ile birlikte kullanılabiliyor.

Spor Tasarımlı Bluzlar ile Enerjik Hissedin

