OUTLET

Sezonun en yeni ve en şık ürünlerinden oluşan W Collection outlet koleksiyonu, erkek giyimini baştan aşağı yeniden tasarlıyor. Geniş bir ürün zenginliğine sahip outlet koleksiyonu, kışlık kaban ve paltolardan gömlek, triko, takım elbise ve aksesuarlara varan ayrıcalıklı bir ürün skalasında sunuluyor. Birbirinden zarif ve yalın çizgilere sahip erkek outlet ürünleri, güçlü ve modern duruşunu yansıtan erkeklerin giyim tarzını sembolize ediyor.

Kışlık sezonda erkek giyimini şekillendiren palto ve kabanlar W Collection ürünleri arasında geniş bir yer tutuyor. Outlet kaban çeşitleri arasında bulunan otokot modelleri, kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak tercih edilebiliyor. Polyester ve şık aksesuarlar ile tasarlanan ürün modelleri, soğuk hava ve yağmurdan korunmak için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Outlet koleksiyonunda bulunan kaşmir düz kaban çeşitleri de yumuşacık ve lüks dokusu ile erkek giyiminde büyüleyici bir efekt yaratıyor. 

Erkek Modasında Benzersiz Tasarımlar W Collection'da 

Modaya ilham veren markalar arasında ilk sıralarda yer alan W Collection, outlet serisinde satışa sunduğu takım elbise seçenekleri ile baş döndürüyor. Modern ve güçlü duruşuyla öne çıkan karizmatik erkekler, outlet koleksiyonunda satışa sunulan takım elbiselere ayrıcalıklı fiyatlar ile sahip olma fırsatı elde ediyor. Birbirinden şık ve etkileyici takım elbiseleri W Collection markalı gömlek, kemer ve outlet ayakkabı seçenekleri ile tamamlayarak kusursuz takımlamalar yaratmak mümkün. 

Düz, desenli ve birbirinden şık renklere sahip gömlek modelleri; slim fit, klasik ve custom fit kalıp seçenekleri ile göz dolduruyor. Tek pantolon seçenekleri arasında yer alan, slim fit ve klasik kalıplarla tasarlanmış kumaş pantolonların yanı sıra slim fit jean pantolonlar da büyüleyici renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. W Collection outlet ürün skalasında triko kazak ve hırkalar, yelek ve örgü kravatların yanı sıra kol düğmeleri, eşarp ve cüzdan çeşitleri gibi birçok farklı ürün seçeneği yer alıyor. 

Filtre
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
{{FilteredCategory.Pagination.TotalItems}} Ürün
  • {{FilteredCategory.Pagination.PageNumber}} | {{FilteredCategory.Pagination.TotalPages}}
Filtre
  • 1 | 17
1543 Ürün