16 ürün bulundu
Filtre
Kapat
KOLYE - KÜPE - BİLEKLİK
16 ürün bulundu
Sırala
Kapat

KOLYE - KÜPE - BİLEKLİK

Sıra dışı bir lüks anlayışıyla kişisel aksesuar seçimlerinde de elegan silüetleri tercih eden kadınlar, W Collection outlet kadın kolye seçkisinde sunulan ürünlerle ışıltısını öne çıkarıyor. Zamansız ve trendlerin gölgesinden uzak, modern dokunuşlarla klasikleşmiş kolye tasarımları stilinize her zaman rahatça uydurabileceğiniz elegan formlardan oluşuyor. Altın kaplamalı zincir kolye tasarımları, yarı değerli doğal taşlarla tasarlanmış minimalist modeller, kararlı ve her daim ne istediğini bilen kadınların gücünü yansıtıyor.

Doğallığın İzlerini Takip Eden Silüetler

Natürel doğa oluşumlarının modern insanlığa armağan ettiği doğal taşlar, W Collection seçkisindeki outlet kadın kolye tasarımlarına hayat veriyor. Kayaların ve mağaraların en derin noktalarından gün ışığına çıkarılan ve usta ellerde adeta birer sanat eserine dönüşen kolye uçları 24K altın kaplamalı pirinç ve gümüş materyallerle buluşarak çarpıcı kolye modellerini oluşturuyor. Uzun zincirli kolyelerin uçlarına entegre edilen gerçek kaplan gözü, mercan, akik ve kristal taşlı tasarımlar minimalist ve eklektik bir zevkin de izlerini taşıyor. W Collection kadın elbise koleksiyonundan seçeceğiniz birbirinden zarif elbise modellerini, boynunuzda adeta şiir gibi süzülen kolye tasarımlarıyla güçlendirebilirsiniz. Yalın olarak nahif bir silüete sahip olan outlet kadın kolye çeşitlerini, outlet kadın aksesuar koleksiyonlarında sunulan bileklik modelleriyle takımlayabilirsiniz.

Özenle Tasarlanmış Outlet Kadın Kolye Modelleri

Altın kaplamalı pirinç zincir çeşitlerinde kolye ucu olarak tasarlanmış mine işlemeli modeller sarı, hardal, pudra gibi pastel renk tonlarının zarafetini taşıyor. Sportif takımlamalarınıza ya da casual stilde tercih edeceğiniz farklı görünümlere eşlik eden kolye modelleri, W Collection outlet kadın kolye seçkisinin en zarif parçalarından birini temsil ediyor. Uzun zincirli kolye modellerini gömlek, bluz, elbise ve kazak gibi birçok farklı üst grup çeşidi ürünle bir arada değerlendirebilirsiniz. Özellikle bluz ve gömlekleri daha elegan ve şık bir görünüme kavuşturan uzun kolyeleri, tek sıra ya da çok sıralı modeller olarak tercih edebilirsiniz.Outlet kadın kolye seçkisinde sunulan ürünler, kendinize ayrıcalıklı seçimlerden oluşan bir takı koleksiyonu oluştururken ya da sevdiklerinize şık bir hediye alternatifi ararken tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Renkli tasarımlardan hoşlanan dinamik ve coşkulu metropol kadınının hislerini harekete geçiren tasarımların yanında güçlü stili ve nahif duruşuyla minimalist bir görünüm sunan kristal taşlı modeller de dikkat çekiyor. W Collection kadın aksesuar seçkisinde sunulan kemer, bileklik, küpe, saç aksesuarları gibi birçok ayrıcalıklı ürün tasarımı birbirinden zarif kolye çeşitlerini güçlü bir tavırla tamamlıyor.