92 ürün bulundu
Filtre
Kapat
KAŞKOL
92 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2

KAŞKOL

Monokrom renkleri ve eşsiz motifleriyle göz alıcı tasarımlar sunan W Collection outlet erkek kaşkol koleksiyonu, doğadan ilham alan canlı desenleri ile pozitif bir enerji yayıyor. Viskon ve ipek kumaşlarla tasarlanan kaşkol seçkisi, ikonik ve stil sahibi erkeklerin tarzına göz alıcı bir ışıltı kazandırıyor. Doğanın saf ve büyülü etkisini yansıtan tasarım koleksiyonlarında yaprak desenleri, hayvan motifleri, çizgili desenler ve sıra dışı motiflerin oluşturduğu ahenk tasarım modellerinde ön plana çıkıyor. İpek, pamuk, viskon, yün, kaşmir ve doğal kumaşlarla her beğeniye hitap eden tasarımlar W Collection imzası taşıyor.

Detaylarda Gizlenen El İşçiliği

Sağlıklı kumaşlarla doğanın içinde yer alan rafine detayları başarılı bir şekilde bir araya getiren W Collection kaşkol seçkisi, farklı tarzlara uygun seçenekler sunuyor. İtalyan tasarım olan outlet erkek kaşkol koleksiyon ürünleri, monokrom tonlardaki renkleri ruhu olan motifler ve tasarımlar ile buluşturuyor. Modası hiç geçmeyen ve her daim güncelliğini koruyan çizgili kaşkol modelleri bordo, gri ve kahverengi gibi sonbahar renkleri ile stilinize bambaşka bir hava katmanıza aracılık ediyor. Örümcek motifli desenler ne istediğini bilen, kıyafetleriyle göz önünde olmayı seven erkekler için eşsiz takımlama yapma şansı sunuyor.

Outlet Erkek Kaşkol Modelleri ile Modaya Yeni Bir Bakış

Etnik esintiler ve şiirsel anlatımlar özel kaşkol tasarımları olarak eşsiz koleksiyonda yerini alıyor. Farklı bağlama şekilleriyle şıklığını taçlandırmak isteyen erkeklere hitap eden W Collection kaşkol modelleri, klasik ve çağdaş desenleri eşsiz bir uyumla sunuyor. Yumuşak ve parlak kumaşları sezonun en trend desenleri ile birleştiren tasarımlar siyah, kahverengi gibi koyu renklerin yanı sıra canlı renklerle de kendini gösteriyor. Elegan görünüme zemin hazırlayan kemerler erkek kaşkol modelleri ile takımlanarak şıklığı zirveye çıkarıyor. Kendine özgü tarzıyla yenilikçi ve modern tasarımlara sahip olan W Collection erkek kemer modelleri mükemmel takımlama yapmak üzere sizleri bekliyor.

Doğanın Eşsiz Uyumuna Vurgu Yapan Bir Koleksiyon

W Collection outlet erkek kaşkol çeşitleri, özgür stilini açığa çıkarmak isteyen erkekler için işlevsel ve yaratıcı seçenekler sunuyor. Erkek modasının öncüsü olan ve her kıyafetin tamamlayıcısı hâline gelen kaşkol modelleri, gündüzden geceye stilinize eşlik etmeye devam ediyor. W Collection erkek triko modelleri yumuşak ve ince kumaşları aynı kalitedeki kaşkol modelleri ile özgürce takımlama yapma fırsatını size sunuyor. Tek bir parça ile stilinize yepyeni bir boyut kazandıran kaşkol modelleri keşfedilmek üzere sizleri bekliyor.