273 ürün bulundu
Filtre
Kapat
KRAVAT
273 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3 4 5 6

KRAVAT

Kravat, erkek giyimde kaliteyi ve şıklığı öne çıkartan bir detay olarak biliniyor. Özellikle iş yaşamında oldukça aktif olan erkekler, giyimlerine ve tarzlarına en çok uyan kravatları bularak giyimlerini tamamlama arayışında oluyor. Bu arayışa çözüm sunan W Collection outlet kravat modelleri, güncel, yenilikçi, modaya uygun, kaliteli ürünlerden oluşuyor. W Collection outlet serisi kravatlarla kıyafetlerinizi tamamladığınızda, girdiğiniz ortamlarda kaliteli stilinizle hemen dikkat çekersiniz. W Collection outlet kravat modelleri ile ister takım elbiselerinizi ister günlük spor- klasik kıyafetlerinizi bambaşka hale dönüştürebilirsiniz. W Collection kravat modelleri kumaş özelliklerine göre ipek kravatlar, mikrofiber kravatlar, yünlü kravatlar, yün-ipek kravatlar veya sade ya da desenli kravatlar gibi çeşitlere ayrılıyor.

Şıklığınızı Kravatlarla Tamamlayın

W Collection mikrofiber kravatlar dayanıklı, su geçirmeyen, kolay buruşmayan, leke tutmayan ve çamaşır makinesinde yıkanabilen özellikleriyle ön plana çıkıyor. Özellikle her gün kravat kullanmanızı gerektiren bir yaşam biçimine sahipseniz mikrofiber kumaşlardan üretilen kravatları tercih edebilirsiniz.

Daima kaliteli ve şık görünmek öncelikleriniz arasındaysa ipek kravatlar tarzınızı en iyi tamamlayacak seçenekleri oluşturuyor. W Collection outlet kravat ürünleri arasında geniş bir ürün yelpazesiyle yer alan ipek kravatlar, kaygan, pürüzsüz yapıları ve dayanıklılıkları ile stilinize stil katıyor. Gerek davetlerde gerek iş yaşamınızda W Collection outlet ipek kravatlar tarzınızla bütünleşerek şıklığınıza ivme kazandırıyor.

W Collection outlet kravat modelleri arasında yer alan yünlü kravatlar, sonbahar ve kış aylarında kaliteli ve sofistike duruşlarının yanı sıra boyun bölgesini soğuktan koruma özelliklerinden ötürü de tercih ediliyor. El işçiliği kullanılarak üretilen W Collection outlet yünlü kravatlar, modern çizgileriyle hem takım elbiselerle hem de günlük giyiminizle uyumlu bir bütünlük sağlayarak ortamlarda fark edilmenizi sağlıyor.

Renkli ve Desenli Kravat Modelleri W Collection'da!

Klasik tarzdan ve yalın çizgilerden vazgeçmeyenlerdenseniz kırçıllı, kazayaklı, çizgili kravat modelleri sizi bekliyor. Sıra dışı olmayı seviyorsanız W Collection outlet kravat serisindeki çiçekli desenler, ihtiyacınız olan canlı görüntüyü yakalamanızı sağlıyor. Desenli bir takım elbise ve gömleğin havasını sade bir kravatla yalınlaştırabileceğiniz gibi, sade bir kıyafeti değişik bir kravatla dikkat çekici hale de getirebilirsiniz.

W Collection outlet kravat koleksiyonunda yer alan ekoseli, puantiyeli, çiçek desenli kravatları takım elbise ve ceketlerin yanı sıra kot pantolon ve gömleklerle kullanarak spor şıklığınıza değişik bir hava katabilirsiniz.

W Collection outlet kravat koleksiyonu, ürünlerin kumaş türlerine, model ve sezonlarına göre değişik fiyat aralıklarıyla erkeklere sunuluyor.