252 ürün bulundu
Filtre
Kapat
MENDİL
252 ürün bulundu
Sırala
Kapat
1 2 3 4 5 6

MENDİL

Sadeliğin ön planda olduğu zamansız tasarımlara koleksiyonlarında yer veren W Collection, outlet mendil seçkisinde özenli kenar dikişlerine sahip modelleri barındırıyor. Profesyonel giyime sofistike bir dokunuş katan ipek mendil çeşitleri, farklı katlama stillerine uyum sağlayan desenleriyle öne çıkıyor. Kolayca katlanabilecek dokuda ve boyutta olan erkek mendil çeşitleri, ceketleri zarif bir şekilde hareketlendiriyor.

Yaka ya da cep mendili olarak da anılan aksesuar çeşitleri, klasik takım elbiselerden sportif çizgiler barındıran slim fit ceket modellerine kadar farklı stilde parçalarla bir araya getirilebiliyor. Aksesuarlar, takım elbise ya da ceketlerle kontrast yaratmanıza yardım ediyor, seçiminize göre giyiminizi hareketlendiriyor ya da sakinleştiriyor. Koleksiyondaki dolgun yapıya sahip olan mendil modelleri, düz katlama stilleri için benzersiz bir seçim oluyor. İnce dokunmuş ipek mendiller, dağınık duran kullanımlarda benzersiz bir şıklık sunuyor.

İpek Mendil Modelleri ile Ayrıcalığı Yaşayın

W Collection, düz renk ve desende ceket ve takım elbiselerinizi takımlayabilmeniz için birbirinden şık ve kullanışlı desenli mendil çeşitlerini koleksiyonda sunuyor. Birbirine uyumlu renkleri ya da aynı rengin farklı tonlarını barındıran desenler ipeğin kendine has ışıltısıyla bir araya geliyor. Şal, floral, kare, zincir ve damla gibi desenlere yer verilen koleksiyon, mikro mendil desenleri ile zarif bir görünüme kavuşuyor.

Siyah beyazın farklı uygulamalarını içeren monokrom mendiller, minimal desenlerin yer aldığı zarif modeller ve geometrik desenlerin modern yorumları koleksiyonun beğenilen parçaları arasında geliyor. Gömlek, takım elbise ve ceket gibi parçaların yanı sıra kullandığınız kravat gibi aksesuar modelleriyle uyumlu olarak seçeceğiniz renkli mendil çeşitleri, kendi stilinize uygun katlamalarla şıklığınızı üst seviyeye taşıyor. İnce ve zarif kenar dikişleriyle rafine bir giyim zevkine hitap eden W Collection outlet mendil çeşitleri, modası asla geçmeyen desenleri ve renkleriyle dolabınızın en sevilen aksesuarları olmak için beğeninize sunuluyor.