{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "smsPermission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GİRİŞ YAPIN
Üye değil misiniz? Üye olun.
Sepet
Alışveriş Sepetiniz Boş
Genel Toplam
52

TRİKO

FİLTRELE
168 ürün bulundu
SIRALA
(168 model gösteriliyor)

TRİKO

W Collection outlet triko koleksiyonu, yüksek teknolojiyle işlenmiş kumaş kalitesi ve estetik kalıplar ile bütünleşerek modern ve konforuna düşkün erkeklere hitap ediyor. Yün, pamuk, akrilik gibi farklı kumaş çeşitleri kullanılarak hazırlanmış olan triko çeşitleri; V yaka, balıkçı yaka, polo yaka, kapüşonlu modeller ve hırkalar gibi çok sayıda kesim ve kalıp şekliyle zevk sahibi erkeklere sunuluyor.

Trikoda V Yakanın Duruşundan Vazgeçemeyen Erkekler İçin

Outlet triko koleksiyonu içinde bulunan V yaka triko tasarımları; yün, pamuk, kaşmir, akrilik gibi kumaşlarla erkeklere modern ve şık bir görünüm sunuyor, onları konforlu hissettiriyor. Nefes alabilen materyal, ister günlük hayatta ister iş hayatında kullanım kolaylığı yaratırken esneklik katan yapı hareket özgürlüğünü kısıtlamıyor, her vücut kalıbına uyum sağlıyor. Uzun kollu V yaka triko modelleri, slim fit kesimli pantolon çeşitleri üzerine modern bir şekilde takımlanabilirken chino pantolonlar ile de sportif ve klasik çizgiyi dengeleyen bir uyum oluşturuyor.

Bisiklet ve Balıkçı Yaka Trikolar ile Sportif ve Maskulen Görünüm

Bisiklet ve balıkçı yaka trikolar, W Collection outlet koleksiyonu içinde yer alan diğer triko modellerinden. Bisiklet yaka triko tasarımlarında yuvarlak yaka yapısı, düğmeli kapatma detayıyla sportif görünümü seven erkeklerin tercihi olurken düğmeli olmayan sade yaka kesim bütünüyle yalınlığı sevenlerin seçimi oluyor. Bisiklet yaka trikolar, W Collection jean pantolon tasarımlarıyla çok şık bir uyum oluşturuyor, tarza göre klasik slim fit pantolonlar da takımlama için tercih edilebiliyor. Balıkçı yaka trikolar ise uzun yaka kesimleriyle öne çıkıyor. Yaka bölgesi korunaklı olan, yün ve akrilik kumaşlarla öne çıkan trikolar, kol kısmının bilek bölümündeki detaylarla da farklı tasarımlara sahip. Trikoların kaliteli şekilde işlendiği farklı dokulara sahip kumaş materyalleriyle birleşen uzun kollu tasarımlar, vücudu estetik ve atletik gösteriyor, klasik çizginin çok da dışına çıkmayan modern ve sportif bir görünüm sunuyor. Bu triko tasarımları, içine giyilebilecek gömlek modelleriyle karizmatik bir uyum oluşturuyor.

Triko ve Kapüşonun Kusursuz Birlikteliği

