35 ürün bulundu
Filtre
Kapat
KOL DÜĞMESİ
35 ürün bulundu
Sırala
Kapat

KOL DÜĞMESİ

W Collection outlet kol düğmesi çeşitleri, genç profesyonellerin stillerini vurgulayan ve imajlarını pekiştiren zarif tasarımları bir araya getiriyor. Gümüşün zamansız ışıltısıyla harmanlanan tasarımlar, renkli taşlar ve kabartma motif detayları sayesinde gömleklerin kollarında şık bir detay oluşturuyor.

Klasik çizgilerin hakim olduğu kol düğmesi modelleri, sadece iş giyiminde değil, özel günlerde de kullanabileceğiniz birbirinden şık alternatifleri barındırıyor. Gri, siyah, mavi, bordo ve beyaz gibi taşların kullanıldığı şık kol düğmesi tasarımları, smokin takım elbise modellerine vurucu bir etki katıyor. Sadeliğin ön planda olduğu metal kol düğmesi modelleri, casual ve business takımlamalara stilinizi yansıtmanızı sağlıyor.

Popülerliği gün geçtikçe artan kol düğmeleri, W Collection'ın özgün yorumu sayesinde farklı takımlamalarda kendine yer bulmayı başarıyor. Sportif detaylar barındıran modeller, ekoseli takım elbise modellerinin şık tamamlayıcıları oluyor. Güneş, çiçek ve ekose gibi motiflerin kullanıldığı sade tasarımlar, blazer ve spor ceketlere çok yakışıyor.

Şık Tasarımlı Kol Düğmeleri ile Farklılığı Hissedeceksiniz

W Collection, farklı biçim, renk ve motiflerde kol düğmelerine koleksiyonlarında yer veriyor. Gümüşün yalın ışıltısını barındıran modellerin yanı sıra parlak ve mat taşlara yer verilen tasarımlar, gömlek manşetlerine özgün bir dokunuş katıyor. Oval, kare, dikdörtgen, altıgen, sekizgen ve yuvarlak gibi farklı şekillere sahip olan modeller, yüzey motifleri ve yarı değerli taşlarla şık bir görünüme kavuşuyor. Daha çarpıcı bir etki yaratmak adına, gümüşün sadeliği mavi, sarı ve siyah gibi renklerle bir araya getiriliyor, takımlamalarınız için renkli seçimler sunuyor.

W Collection outlet kol düğmesi seçkisi, stilinizi farklı kılan detayları vurgulamanız adına ilham veriyor. Zamansız çizgilerin özgün yorumlarını barındıran koleksiyon, farklı stillerdeki takım elbiseleriniz için birçok seçenek barındırıyor. Yalın aksesuarlarla giyiminizi zenginleştirmenizi sağlıyor.